Thuis Productenpassieve optische splitser

De goede Splitser van de Uniformiteits Openluchtkabel, 1x8-Doos van de Vezel de Optische Distributie

De goede Splitser van de Uniformiteits Openluchtkabel, 1x8-Doos van de Vezel de Optische Distributie

  • De goede Splitser van de Uniformiteits Openluchtkabel, 1x8-Doos van de Vezel de Optische Distributie
  • De goede Splitser van de Uniformiteits Openluchtkabel, 1x8-Doos van de Vezel de Optische Distributie
  • De goede Splitser van de Uniformiteits Openluchtkabel, 1x8-Doos van de Vezel de Optische Distributie
  • De goede Splitser van de Uniformiteits Openluchtkabel, 1x8-Doos van de Vezel de Optische Distributie
De goede Splitser van de Uniformiteits Openluchtkabel, 1x8-Doos van de Vezel de Optische Distributie
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hubei, China
Merknaam: OEM
Certificering: ISO9001:2008
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 Stuk / Stukken
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Één paar per polybag, of zonodig pakket
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 30000 Piece / stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: PLC Splitter Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Type: 1*2/1*4/1*8/1*16/1*32/1*64 kleur: Wit
golflengte: 12601650nm Type vezel: G657A G652D
Materiaal: PVC-ABS Type connector: SC FC ST LC UPC
Bedrijfstemperatuur: 40~+85 Poort: De haven van de havenshenzhen van Shanghai
Hoog licht:

multimode vezel optische splitser

,

passieve vezelsplitser

Productvertoning
Producteigenschappen:
  • Goede uniformiteit en laag toevoegingsverlies                 
  • Laag Polarisatie Afhankelijk Verlies
  • Uitstekende Milieustabiliteit
  • Uitstekende Mechanisch
  • Stabiliteit Telcordia gr.-1221 en gr.-1209

        Toepassing:

  • Vezel aan het Huis (FTTH)
  • Passieve optische netwerken (PON)
  • Locale area networken (LAN)
  • Kabeltelevisie (CATV)
  • Testmateriaal

        Specificatie: 

Parameter Specificatie
Werkende Golflengte (NM) 1260 ~ 1650
Type

1x2

1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 2x4 2x8 2x16
Van het toevoegingsverlies (dB) Max.  ≤4.2 ≤7.5 ≤10.6 ≤13.7 ≤17.2 ≤21 ≤7.8 ≤10.8 ≤13.9
Maximum uniformiteit (dB) ≤0.6 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.5 ≤2.0 ≤2.5 ≤1.0 ≤1.5 ≤2.0
Maximum PDL (dB) <0>  <0> <0>  <0>  <0> <0>  <0> <0> <0>
 Gerichtheid (dB) Min          55
 Terugkeerverlies (dB) Min 55(50)         
 Werkende Temperatuur (°C)     -45~ +85 
 Opslagtemperatuur (°C)  -5~ +75          
 Vezellengte  1m of douanelengte        
 Vezeltype      Corning G656A1 of Fiberhome G657A1    
 Schakelaartype Gespecificeerde douane         

 

 Macht Behandeling (mw)

300
Verwant Product

 De goede Splitser van de Uniformiteits Openluchtkabel, 1x8-Doos van de Vezel de Optische Distributie 0 De goede Splitser van de Uniformiteits Openluchtkabel, 1x8-Doos van de Vezel de Optische Distributie 1

FAQ

Q1: Hoe de garantie voor producten?
A: 10 jaar, en onderhoud voor het gehele leven
 
Q2: Kunnen wij OEM voor producten maken?
A: Ja, kunnen wij uw embleem of etiket op de producten of op de doos drukken.
 
Q3: Kunt u vrije steekproeven verstrekken?
A: Wat van lage waardesteekproeven kunnen voor u vrij zijn, maar u hebt loon voor de het verschepen kosten nodig.
 
Q4: Hoe kunt u de kwaliteit waarborgen?
A: Bouw op ons perfect kwaliteitsbeheersysteem dat voort, waren elk van onze producten 100% vóór de verzending wordt getest.
 
Q5: Wat is uw levertijd?
A: Over het algemeen, steekproef: 3~5 werkdagen. formele orde: 7-10 werkdagen.
 
Q6: Wat is uw betalingstermijnen?
A: Wij keuren T/T, Western Union, Geldgram, Paypal goed.
Voor steekproeven: 100% betaling. Formele orde: 30% als storting, 70%-saldobetaling vóór verzending

Contactgegevens
Hubei Chenyu Photoelectric Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Jade

Tel.: 8618602720121

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten