Thuis Productenpassieve optische splitser

Nieuwe Ontwerp Passieve Optische Splitser Geen Schakelaar1x4 Naakte Type Douanelengte

Nieuwe Ontwerp Passieve Optische Splitser Geen Schakelaar1x4 Naakte Type Douanelengte

  • Nieuwe Ontwerp Passieve Optische Splitser Geen Schakelaar1x4 Naakte Type Douanelengte
  • Nieuwe Ontwerp Passieve Optische Splitser Geen Schakelaar1x4 Naakte Type Douanelengte
  • Nieuwe Ontwerp Passieve Optische Splitser Geen Schakelaar1x4 Naakte Type Douanelengte
  • Nieuwe Ontwerp Passieve Optische Splitser Geen Schakelaar1x4 Naakte Type Douanelengte
  • Nieuwe Ontwerp Passieve Optische Splitser Geen Schakelaar1x4 Naakte Type Douanelengte
  • Nieuwe Ontwerp Passieve Optische Splitser Geen Schakelaar1x4 Naakte Type Douanelengte
Nieuwe Ontwerp Passieve Optische Splitser Geen Schakelaar1x4 Naakte Type Douanelengte
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hubei, China
Merknaam: OEM
Modelnummer: naakte vezeltype plc vezel optische splitser
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 Stuk / Stukken
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Één paar per polybag, of zonodig pakket
Levering vermogen: 30000 Piece / stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: PLC Splitter Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Type: 1*2/1*4/1*8/1*16/1*32/1*64 kleur: Wit
golflengte: 12601650nm Type vezel: G657A1
Materiaal: PVC-ABS Type connector: SC FC ST LC UPC
Bedrijfstemperatuur: 40~+85 Dimensie: 4*7*60
Poort: De haven van de havenshenzhen van Shanghai
Hoog licht:

multimode vezel optische splitser

,

passieve vezelsplitser

Productvertoning
De vlakgolfgeleider lichte optische verdeler (PLC Splitser), is een soort vlakgolfgeleider geïntegreerd optisch apparaat, kan het 1260nm ~ 1650nm zijn zulk een brede waaier van golflengten van lichte machtsreserve in totstandbrenging, de distributie van van van de dekkingsepon technologie used1310nm, 1490nm en 1550nm drie van de golflengtewaaier golflengten. Vooral geschikt voor van de het netwerktoegang van EPON Ethernet passief optisch van de de technologiefttp vezel het netwerksysteem, breedband passief optisch verdelers (POS) gebruik.
Specificatie: 
Parameter Specificatie
Werkende Golflengte (NM) 1260 ~ 1650
Type

1x2

1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 2x4 2x8 2x16
Van het toevoegingsverlies (dB) Max.  ≤4.2 ≤7.5 ≤10.6 ≤13.7 ≤17.2 ≤21 ≤7.8 ≤10.8 ≤13.9
Maximum uniformiteit (dB) ≤0.6 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.5 ≤2.0 ≤2.5 ≤1.0 ≤1.5 ≤2.0
Maximum PDL (dB) <0>  <0> <0>  <0>  <0> <0>  <0> <0> <0>
 Gerichtheid (dB) Min          55
 Terugkeerverlies (dB) Min 55(50)         
 Werkende Temperatuur (°C)     -45~ +85 
 Opslagtemperatuur (°C)  -5~ +75          
 Vezellengte  1m of douanelengte        
 Vezeltype      Corning G656A1 of Fiberhome G657A1    
 Schakelaartype Gespecificeerde douane         

 

 Macht Behandeling (mw)

300
Verwant Product

Nieuwe Ontwerp Passieve Optische Splitser Geen Schakelaar1x4 Naakte Type Douanelengte 0

 Nieuwe Ontwerp Passieve Optische Splitser Geen Schakelaar1x4 Naakte Type Douanelengte 1

FAQ

 Q1: Hoe de garantie voor producten?
A: 10 jaar, en onderhoud voor het gehele leven
 
Q2: Kunnen wij OEM voor producten maken?
A: Ja, kunnen wij uw embleem of etiket op de producten of op de doos drukken.
 
Q3: Kunt u vrije steekproeven verstrekken?
A: Wat van lage waardesteekproeven kunnen voor u vrij zijn, maar u hebt loon voor de het verschepen kosten nodig.
 
Q4: Hoe kunt u de kwaliteit waarborgen?
A: Bouw op ons perfect kwaliteitsbeheersysteem dat voort, waren elk van onze producten 100% vóór de verzending wordt getest.
 
Q5: Wat is uw levertijd?
A: Over het algemeen, steekproef: 3~5 werkdagen. formele orde: 7-10 werkdagen.
 
Q6: Wat is uw betalingstermijnen?
A: Wij keuren T/T, Western Union, Geldgram, Paypal goed.
Voor steekproeven: 100% betaling. Formele orde: 30% als storting, 70%-saldobetaling vóór verzending

Contactgegevens
Hubei Chenyu Photoelectric Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Jade

Tel.: 8618602720121

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten