Thuis Productenpassieve optische splitser

Mini Passieve Vezelsplitser, Optische de Draadsplitser van de Staalbuis met Sc-APC Schakelaar

Mini Passieve Vezelsplitser, Optische de Draadsplitser van de Staalbuis met Sc-APC Schakelaar

  • Mini Passieve Vezelsplitser, Optische de Draadsplitser van de Staalbuis met Sc-APC Schakelaar
  • Mini Passieve Vezelsplitser, Optische de Draadsplitser van de Staalbuis met Sc-APC Schakelaar
  • Mini Passieve Vezelsplitser, Optische de Draadsplitser van de Staalbuis met Sc-APC Schakelaar
  • Mini Passieve Vezelsplitser, Optische de Draadsplitser van de Staalbuis met Sc-APC Schakelaar
Mini Passieve Vezelsplitser, Optische de Draadsplitser van de Staalbuis met Sc-APC Schakelaar
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hubei, China
Merknaam: OEM
Certificering: ISO9001:2008
Modelnummer: PLC Splitter
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 Stuk / Stukken
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Één paar per polybag, of zonodig pakket Plastic zak de verpakking kan 100-200/carton zijn
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 30000 Piece / stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: 1X8 vezel Optische PLC Splitser Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Type: Minibuistype van het Modulestaal Vezel Optische Splitser 1*8 kleur: kleur
golflengte: 12601650nm Type vezel: G657A1
Materiaal: PVC-ABS Type connector: SC LC FC ST SC/APC LC/APC
Bedrijfstemperatuur: 40~+85 Poort: De haven van de havenshenzhen van Shanghai
Hoog licht:

multimode vezel optische splitser

,

openluchtkabelsplitser

Productvertoning

De vlakgolfgeleider lichte optische verdeler (PLC Splitser), is een soort vlakgolfgeleider geïntegreerd optisch apparaat, kan het 1260nm ~ 1650nm zijn zulk een brede waaier van golflengten van lichte machtsreserve in totstandbrenging, de distributie van van van de dekkingsepon technologie used1310nm, 1490nm en 1550nm drie van de golflengtewaaier golflengten. Vooral geschikt voor van de het netwerktoegang van EPON Ethernet passief optisch van de de technologiefttp vezel het netwerksysteem, breedband passief optisch verdelers (POS) gebruik.

 

Specificatie: 

Parameter Specificatie
Werkende Golflengte (NM) 1260 ~ 1650
Type

1x2

1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 2x4 2x8 2x16
Van het toevoegingsverlies (dB) Max.  ≤4.2 ≤7.5 ≤10.6 ≤13.7 ≤17.2 ≤21 ≤7.8 ≤10.8 ≤13.9
Maximum uniformiteit (dB) ≤0.6 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.5 ≤2.0 ≤2.5 ≤1.0 ≤1.5 ≤2.0
Maximum PDL (dB) <0>  <0> <0>  <0>  <0> <0>  <0> <0> <0>
 Gerichtheid (dB) Min          55
 Terugkeerverlies (dB) Min 55(50)         
 Werkende Temperatuur (°C)     -45~ +85 
 Opslagtemperatuur (°C)  -5~ +75          
 Vezellengte  1m of douanelengte        
 Vezeltype      Corning G656A1 of Fiberhome G657A1    
 Schakelaartype Gespecificeerde douane         

 

 Macht Behandeling (mw)

300  
Verwant Product

 Mini Passieve Vezelsplitser, Optische de Draadsplitser van de Staalbuis met Sc-APC Schakelaar 0

Mini Passieve Vezelsplitser, Optische de Draadsplitser van de Staalbuis met Sc-APC Schakelaar 1

FAQ

Q1: Hoe de garantie voor producten?
A: 10 jaar, en onderhoud voor het gehele leven
 
Q2: Kunnen wij OEM voor producten maken?
A: Ja, kunnen wij uw embleem of etiket op de producten of op de doos drukken.
 
Q3: Kunt u vrije steekproeven verstrekken?
A: Wat van lage waardesteekproeven kunnen voor u vrij zijn, maar u hebt loon voor de het verschepen kosten nodig.
 
Q4: Hoe kunt u de kwaliteit waarborgen?
A: Bouw op ons perfect kwaliteitsbeheersysteem dat voort, waren elk van onze producten 100% vóór de verzending wordt getest.
 
Q5: Wat is uw levertijd?
A: Over het algemeen, steekproef: 3~5 werkdagen. formele orde: 7-10 werkdagen.
 
Q6: Wat is uw betalingstermijnen?
A: Wij keuren T/T, Western Union, Geldgram, Paypal goed.
Voor steekproeven: 100% betaling. Formele orde: 30% als storting, 70%-saldobetaling vóór verzending

Contactgegevens
Hubei Chenyu Photoelectric Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Jade

Tel.: 8618602720121

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten