Thuis ProductenPLC optische Splitter

De Vezel Optische Splitser van de douanelengte 1x2 met Sc-Schakelaar Goede Uniformiteit

De Vezel Optische Splitser van de douanelengte 1x2 met Sc-Schakelaar Goede Uniformiteit

  • De Vezel Optische Splitser van de douanelengte 1x2 met Sc-Schakelaar Goede Uniformiteit
  • De Vezel Optische Splitser van de douanelengte 1x2 met Sc-Schakelaar Goede Uniformiteit
De Vezel Optische Splitser van de douanelengte 1x2 met Sc-Schakelaar Goede Uniformiteit
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hubei, China
Merknaam: OEM
Certificering: ISO9001:2008
Modelnummer: PLC Splitter
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10 stuk/Stukken
Prijs: 1-20usd Negotiable
Verpakking Details: Één paar per polybag, of zonodig pakket Plastic zak de verpakking kan 100-200/carton zijn
Levertijd: 2-3 het werkdagen
Betalingscondities: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 60000 Stuk/Stukken per Maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Modelnummer: 1 * 2 SC / APC Levering vermogen: 50000/week
Plaats van herkomst: hubei Merknaam: CY/OEM
Certificering: IS09001-2015.ROHS Levertijd: In 3 Dagen
Schakelaartype: SC LC FC ST SC/APC LC/APC Werkende Temperatuur: 40~+85
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Hoog licht:

Fiber Optic PLC Splitter

,

abs plc splitser

ModelNumber:: 1*2 PLC Metalen kap Pools:: APC, UPC, PC
Leveringsdetail:: 1-3dryas
Hoog Licht:

multimode vezelsplitser

,

splitser van de vezel de optische kabel

 

PLC van de de splitsersdoos van 1*2 SC/APC LGX de Cassette van de Optische Vezelsplitser/Splitsers Einddoos

 

 

 

Snelle Details

  • Plaats van Oorsprong: Guangdong, China (Vasteland)
  • Merknaam: CY/OEM
  • ModelNumber: 1*2
  • Lengte: Pas aan
  • Schakelaar: FC, SC, LC, ST…
  • Metalen kap Pools: APC, UPC, PC
  • Losse Buisdiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
  • Verdelende Verhouding: 1:2, 1:4, 1:8, 1:16, 1:32, 2:16 .....
  • Certifaction: ISO9001, ROHS
  • Splitserstype: 1:2,1: 4,1:8,1: 16,2:4,2: 16…

 

1. Eigenschappen

  • Diverse koppelingsverhouding
  • Enige wijze en beschikbare multiwijze
  • Laag toevoegingsverlies, lage PDL
  • Milieustal
  • Van de de industrienorm en douane beschikbare huisvesting
  • Verscheidenheid van beschikbare schakelaars
  • 1x2, aangepaste beschikbare de koppelingenconfiguratie van 1x4 en van 1x n

 

2. Toepassingen

  • Optisch communicatiesysteem
  • Systeem en signaal controle
  • CATV-Systemen & Vezelsensoren
  • Vezel aan het huis (FTTH)
  • Netwerkovertolligheid
  • Laser het verdelen

 

3. specificaties

 

Parameter Configuratie
N x 4 (N=1,2,16) N x 8 (N=1,2,8) N x 16 (N=1,2,16) N x 32 (N=1,2,32)
Stel Golflengte (NM) in werking 1310/1550, of aangepast
Bandbreedte (NM) ±20
Max.Excess Verlies (dB) 0,2 0,3 0,4 0,5
Type.Insertion Verlies (dB) 6.2 9.3 12.4 15.5
Max.Insertion Verlies (dB) 6.8 10.2 13.6 17
Uniformiteit (dB) 1.2 1.8 2.4 3
PDL (dB) 0,08 0,12 0,16 0,2
Thermische Stabiliteit (dB) 0,2 0,3 0,4 0,5
Gerichtheid (dB) >≥60
Stel Temperatuur (°C) in werking -40~ +70
Loodlengte (m) 1 of aangepast
Loodtype (mm) φ3.0, φ2.0, φ0.9

 

 

Concurrentievoordeel
CY dwingt het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; En de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten te winnen, productsexported aan Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten en.

Contactgegevens
Hubei Chenyu Photoelectric Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Jade

Tel.: 8618602720121

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)