Thuis Producten

Fiber Optic Patch Cord

China Hubei Chenyu Photoelectric Technology Co., Ltd. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Patch Cord

(111)
China OM3 50/125 Koord van het Vezel het Optische Flard, Multimode Sc aan Lc-Vezelverbindingsdraad Met beperkte verliezen fabriek

OM3 50/125 Koord van het Vezel het Optische Flard, Multimode Sc aan Lc-Vezelverbindingsdraad Met beperkte verliezen

Productvertoning Toepassing 1. Gigabit Etherenet 2. Actieve dvicebeëindiging 3. Telecommunicatienetwerken 4. Vidio 5. Multimedia 6. Industrieel 7. Militair 8. Gebouwinstallaties. Eigenschap Laag toevoegingsverl... Lees meer
2021-02-25 18:17:22
China Het uitstekende Opgepoetste Koord van het de Vezelflard van Lc Lc voor het Netwerk van FTTH FTTB FTTX fabriek

Het uitstekende Opgepoetste Koord van het de Vezelflard van Lc Lc voor het Netwerk van FTTH FTTB FTTX

Productvertoning Eigenschappen (1) hoog terugkeerverlies; (2) laag toevoegingsverlies; (3) goede herhaalbaarheid en en ruilbaarheid; (4) uitstekende geteste Opgepoetst en 100%; (5) nalevend Telcordia, gr.-326... Lees meer
2021-02-25 18:17:22
China Goede het Koord Enige Wijze van het Duurzaamheidslc UPC Flard, Koord van het de Vezelflard van G657 het Simplex fabriek

Goede het Koord Enige Wijze van het Duurzaamheidslc UPC Flard, Koord van het de Vezelflard van G657 het Simplex

Productvertoning Toepassing 1. Gigabit Etherenet 2. Actieve dvicebeëindiging 3. Telecommunicatienetwerken 4. Vidio 5. Multimedia 6. Industrieel 7. Militair 8. Gebouwinstallaties. Eigenschap Laag toevoegingsverl... Lees meer
2021-02-25 18:17:22
China 2m LC LC OM3 Flardkoord, Golflengte van het het Flardkoord 1260-1650nm van LC de Duplex fabriek

2m LC LC OM3 Flardkoord, Golflengte van het het Flardkoord 1260-1650nm van LC de Duplex

Productvertoning Eigenschappen (1) hoog terugkeerverlies; (2) laag toevoegingsverlies; (3) goede herhaalbaarheid en en ruilbaarheid; (4) uitstekende geteste Opgepoetst en 100%; (5) nalevend Telcordia, gr.-326... Lees meer
2021-02-25 18:17:22
China Het blauwe Koord van het Vezel Optische Flard, 3m 5m 10m LC LC de Duplex Brede Golflengte van het Flardkoord fabriek

Het blauwe Koord van het Vezel Optische Flard, 3m 5m 10m LC LC de Duplex Brede Golflengte van het Flardkoord

Productvertoning Specificaties 1.Manufacture koord van het vezel het optische flard 2.OEM.ODM 3.ISO 9001, RoHS, 4.Self - Ontwerp, koord van het vezel het optische flard 5. Hoog - kwaliteit Toepassing: 1. CATV 2... Lees meer
2021-02-25 18:17:22
China Het witte Koord van het Vezel Optische Flard, 2 Sc-APC van het Koord Enige Meters Wijze 3.0mm van het Vezelflard fabriek

Het witte Koord van het Vezel Optische Flard, 2 Sc-APC van het Koord Enige Meters Wijze 3.0mm van het Vezelflard

Productvertoning Specificaties 1.Manufacture koord van het vezel het optische flard 2.OEM.ODM 3.ISO 9001, RoHS, 4.Self - Ontwerp, koord van het vezel het optische flard 5. Hoog - kwaliteit Toepassing: 1. CATV 2... Lees meer
2021-02-25 18:17:22
China LC/UPC het Koord Enige Wijze van het Vezel Optische Flard, 9/125um-het Flardkoord van Sc UPC fabriek

LC/UPC het Koord Enige Wijze van het Vezel Optische Flard, 9/125um-het Flardkoord van Sc UPC

Productvertoning Specificaties 1.Manufacture koord van het vezel het optische flard 2.OEM.ODM 3.ISO 9001, RoHS, 4.Self - Ontwerp, koord van het vezel het optische flard 5. Hoog - kwaliteit Toepassing: 1. CATV 2... Lees meer
2021-02-25 18:17:22
China Van de de Schakelaarvezel van Sc LC Optisch het Flardkoord 3.0mm Enig Wijzetype van LSZH fabriek

Van de de Schakelaarvezel van Sc LC Optisch het Flardkoord 3.0mm Enig Wijzetype van LSZH

Productvertoning De flardkoorden worden gebruikt om optische verbinding voor vezel optische elektronika te verstrekken. Het gebruik van het flardkoord verstrekt een snelle en gemakkelijke methode om vezelflarde... Lees meer
2021-02-25 18:17:22
China 5m 3.0mm SM het Koord van het Vezelflard, het Koord van het de Vezelflard van LC FC voor Locale area networken fabriek

5m 3.0mm SM het Koord van het Vezelflard, het Koord van het de Vezelflard van LC FC voor Locale area networken

Productvertoning Specificaties 1. Optisch het flardkoord van de vervaardigingsvezel 2. OEM.ODM 3. ISO 9001, RoHS, 4. Zelf - Ontwerp, koord van het vezel het optische flard 5. Hoog - kwaliteit Toepassing: 1. ... Lees meer
2021-02-25 18:17:22
China 1260-1650nm Koord van het vezel het Optische Flard, Simplex het Flardkoord van Typesc LC fabriek

1260-1650nm Koord van het vezel het Optische Flard, Simplex het Flardkoord van Typesc LC

Productvertoning De flardkoorden worden gebruikt om optische verbinding voor vezel optische elektronika te verstrekken. Het gebruik van het flardkoord verstrekt een snelle en gemakkelijke methode om vezelflarde... Lees meer
2021-02-25 18:17:22
Page 1 of 12|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|