Thuis Producten

glasvezel-adapter

China Hubei Chenyu Photoelectric Technology Co., Ltd. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

glasvezel-adapter

(34)
China Enig de Adapterabs van de Wijze1260nm 1650nm MPO Vezel Optisch Plastiek fabriek

Enig de Adapterabs van de Wijze1260nm 1650nm MPO Vezel Optisch Plastiek

Enig de Adapterabs van de Wijze1260nm 1650nm MPO Vezel Optisch Plastiek Enige Plastic de Vezel Optische MPO Adapter van de Wijze Goedkope Prijs Eigenschappen: Zirconiumdioxyde ceramische metalen kap met hoge ... Lees meer
2021-12-31 15:23:00
China Hoge van de Adapterfc ST LC Sc van de Duurzaamheidsvezel Optische de Schakelaar1260-1650nm Golflengte fabriek

Hoge van de Adapterfc ST LC Sc van de Duurzaamheidsvezel Optische de Schakelaar1260-1650nm Golflengte

Productdetails Eigenschappen: Zirconiumdioxyde ceramische metalen kap met hoge duurzaamheid en betrouwbaarheid. UPC/APC beschikbaar type Toepassingen: Telecommunicatienetwerken. CATV systerm FTTH (vezel aan het ... Lees meer
2021-02-25 18:17:29
China PC-ABS LC aan LC de Koppelings Enige Wijze van Shell Groen voor het Netwerk van FTTH FTTB FTTX fabriek

PC-ABS LC aan LC de Koppelings Enige Wijze van Shell Groen voor het Netwerk van FTTH FTTB FTTX

Productdetails Sluiten aan de vezel optische adapters zich bij gescheiden schakelaars. Zij worden geassembleerd in panelen en toestaan verbindend vlechten aan patchcords. Voor elk type van schakelaar is er ... Lees meer
2021-02-25 18:17:29
China De gemakkelijke van de Adapter Optische Toebehoren 95% van de Installatielc Vierling Relatieve Vochtigheid fabriek

De gemakkelijke van de Adapter Optische Toebehoren 95% van de Installatielc Vierling Relatieve Vochtigheid

Productdetails Worden de vezel optische adapters gebruikt om een kabel aan kabel of kabel aan de optische verbinding van de materiaalvezel te verstrekken. Wij leveren een brede waaier van het koppelen van ... Lees meer
2021-02-25 18:17:29
China 1260nm-1650nm UPC aan APC Adapter, Verlies van de de Adapter Maximum 0.3db Toevoeging van LC het Simplex fabriek

1260nm-1650nm UPC aan APC Adapter, Verlies van de de Adapter Maximum 0.3db Toevoeging van LC het Simplex

Productdetails Worden de vezel optische adapters gebruikt om een kabel aan kabel of kabel aan de optische verbinding van de materiaalvezel te verstrekken. Wij leveren een brede waaier van het koppelen van ... Lees meer
2021-02-25 18:17:29
China De Optische Adapter van de metaalvezel, de Duplexadapter van Sc voor Telecommunicatienetwerken fabriek

De Optische Adapter van de metaalvezel, de Duplexadapter van Sc voor Telecommunicatienetwerken

Productdetails Eigenschappen: Zirconiumdioxyde ceramische metalen kap met hoge duurzaamheid en betrouwbaarheid. UPC/APC beschikbaar type Toepassingen: Telecommunicatienetwerken. CATV systerm FTTH (vezel aan het ... Lees meer
2021-02-25 18:17:29
China Simplex Duplexvezel Optische Koppeling, APC aan UPC Precisie van de Adapter de Hoge Grootte fabriek

Simplex Duplexvezel Optische Koppeling, APC aan UPC Precisie van de Adapter de Hoge Grootte

Productdetails Worden de vezel optische adapters gebruikt om een kabel aan kabel of kabel aan de optische verbinding van de materiaalvezel te verstrekken. Wij leveren een brede waaier van het koppelen van ... Lees meer
2021-02-25 18:17:29
China Groene Vezel Optische Adapter, E2000-Hoog de Slijtagebewijs van de Adapter Goed Wisselvalligheid fabriek

Groene Vezel Optische Adapter, E2000-Hoog de Slijtagebewijs van de Adapter Goed Wisselvalligheid

Productdetails Worden de vezel optische adapters gebruikt om een kabel aan kabel of kabel aan de optische verbinding van de materiaalvezel te verstrekken. Wij leveren een brede waaier van het koppelen van ... Lees meer
2021-02-25 18:17:29
China Singlemode Sc-APC Adapter, Groene LC-APC Duplexadapterstabiliteit Op hoge temperatuur fabriek

Singlemode Sc-APC Adapter, Groene LC-APC Duplexadapterstabiliteit Op hoge temperatuur

Productdetails  stabiliteit op hoge temperatuur  laag toevoegingsverlies  hoge precisiegroepering  goede herhaalbaarheid TOEPASSINGEN  telecommunicatienetwerken  CATV  testmateriaal  local area network ... Lees meer
2021-02-25 18:17:29
China LC/UPC Purper Plastic Gevalom4 Simplex Multimode Type van de Vezel Optisch Adapter fabriek

LC/UPC Purper Plastic Gevalom4 Simplex Multimode Type van de Vezel Optisch Adapter

Productdetails  stabiliteit op hoge temperatuur  laag toevoegingsverlies  hoge precisiegroepering  goede herhaalbaarheid TOEPASSINGEN  telecommunicatienetwerken  CATV  testmateriaal  local area network ... Lees meer
2021-02-25 18:17:29
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|